×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  “Me vite të tëra ishte babi në pritjen e madhe diplomatike amerikane…”, Endriti kujton babain

  Insajderi
  06 July 2023 - 22:58
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Djali i presidentit Hashim Thaçi, Endrit Thaçi me anë të një postimi në Instagram ka komentuar pjesëmarrjen e tij në ceremoninë e e shënimit të ditës së pavarësisë së SHBA-ve.

  Ai ka falënderuar ambasadorin Hovenier për ftesën duke u shprehur që shpreson se ky vit të jetë i fundit që ai e pret pa babain e tij i cili gjendet në Hagë.

  “Me vite të tëra ishte babi në pritjen e madhe diplomatike amerikane për 4 korrikun, edhe këtë vit mungon, shpresojmë të jetë i fundit, por falënderoj nga zemra ambasadorin Hovenier për ftesën që më nderoi mua, babain dhe familjen, Zoti e bekoftë Kosovën, Zoti e bekoftë SHBA-në”, ka shkruar ai.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark