×
 • Showbiz
 • Show

  Megi Pojani ngacmon imagjinatën me fotot e fundit

  Insajderi
  11 August 2023 - 10:49

  Megi Pojani njihet për foto dhe poza provokative.

  Por, kjo e fundit ishte krejtësisht ndryshe.

  Megi publikoi disa foto me bikini me pamje nga bregdeti, por fokusin në foto e kishte trupi saj që u komentua nga të gjithë ndjekësit.

  Një një jaht luksoz duke shijuar ditët e nxehta të verës Megi morri me mijëra pëlqime, dhe komente positive.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark