×
 • Lajme
 • Lajme

  Momenti kur arrestohet një person në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë – Insajderi sjell pamjet

  Insajderi
  18 September 2023 - 17:23

  Policia e trafikut rrugor ka arrestuar një person sot gjatë ditës në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë.

  Gazeta Insajderi sjell pamjet nga momenti i arrestimit.

  Nga pamjet shihet se të dyshuarit i janë vendosur prangat dhe është mbështetur për makinë.

  Ende nuk dihet se cilat kanë qenë shkaqet e arrestimit.

  Pamjet:

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark