20:52 - 10 Nëntor 2022

Pas takimit të presidentes Vjosa Osmani dhe kryeministrit Albin Kurti me Macron, deputeti i LDK’së, Besian Mustafa ka shpërndarë fotografi të ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova me ish-presidentin e SHBA’ve, Bill Clinton në Shtëpinë e Bardhë.

Këto fotografi nga Mustafa vijnë në kohën kur pushteti aktual po akuzohet se i ka prishur marrëdhëniet me ShBA’të.

“Kur në Uashington priteshim si miq shtëpie…“, shkroi Mustafa krahas fotografive të ish-presidentit Ibrahim Rugova.

Postimi i plotë: