×
 • Sport
 • Sport

  Ndeshja Kosovë – Zvicër, në këto kanale televizive mund ta ndiqni

  Insajderi
  09 September 2023 - 11:28

  Kombëtarja e Kosovës do të zhvillojë sot ndeshjen ndaj Zvicrës, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

  Ndeshja është e vlefshme për kkualifikimet e Kampionati Evropian “Euro 2024”, dhe zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, më fillim nga ora 20:45,.

  Kjo ndeshje do të transmetohet në televizionin Klan Kosova, si dhe përmes platformës Digitalb, në kanalin Supersport3.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark