×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Ndonëse shtatzënë ai tradhtoi sërish, reagon partnerja e Neymar-it

  Insajderi
  20 September 2023 - 14:39

  Duket se Neymari nuk ndryshon kurrë, me brazilianin që së fundmi është kapur në një klub në Barcelonë duke puthur dy vajza në të njëjtën kohë.

  Videoja u bë virale, me yllin e Brazilit që ishte maskuar, por jo mjaftueshëm për të mos u njohur nga të pranishmit.

  Për këtë ngjarje ka reaguar dhe e dashura e Nejmar, Bruna Biankardi, e cila është në fazat e fundit të shtatzënisë më fëmijën që ka me brazilianin.

  “Mirëmbrëma, jam në dijeni për gjërat që kanë ndodhur dhe sërish jam e zhgënjyer. Por në fazat e fundit të shtatzënisë, vëmendja ime është direkt te vajza ime dhe është e vetmja gjë që unë do të mendoj këto momente. I vlerësoj mesazhet e përzemërta”, shkruan Biankardi.

  Kjo nuk është hera e parë që Nejmar ka tradhtuar të dashurën e saj gjatë periudhës që ajo ka qenë me barrë, me 31-vjeçarin që është bërë shumë herë pjesë e skandaleve.

  Në disa raste ai madje ka kërkuar dhe falje, por duket se kjo situatë sa vjen e përsëritet më shumë.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark