×
 • Showbiz
 • Show

  Nita Latifi bën reagimin e parë pas eliminimit nga BB VIP Albania

  Insajderi
  30 April 2023 - 14:00

  Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi, nuk pati votat e mjaftueshme për të qenë finalistja e katërt e Big Brother VIP Albania.

  Pas eliminimit të mbrëmshëm, ajo ka bërë reagimin e parë në Instagram.

  Ajo ka falënderuar të gjithë mbështetësit e saj duke thënë se ishte e lumtur për këtë aventurë.

  @insajderiinsajderi #insajderi #insajderitv #kosova #ryshfet #mjeket #spital #gjilan #dyshohen #policiaekosoves #policiaekosoves🇽🇰🇽🇰 #shqipet #shqiptaria #fyp #foryoupage #foryoupageofficiall #viral #kosova🇽🇰 #kosovaisalbania🇽🇰🇦🇱 ♬ original sound – GazetaInsajderi

  Postimi i plotë:

  Përshëndetje të gjithëve! Në këtë post dua të shpreh mirënjohjen time për mbështetjen që mora si pjesë e “Big Brother VIP Albania”. Ishte një përvojë e paharrueshme për mua dhe ndihem shumë e lumtur që isha pjesë e kësaj aventurë. Faleminderit shumë për mbështetjen tuaj të pafund, ju jeni shumë të veçantë për mua!
  Me shumë dashni, Nita juaj.

  Kujtojmë se ajo ishte e vetmja banore nga Kosova që ishte në garë deri në këtë pikë të lojës dhe shumë afër finales.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark