×
 • Showbiz
 • Show

  Nita Latifi zbulon se Zhaklina i ka dërguar voice-mesazhe

  Insajderi
  16 May 2023 - 17:12

  Nita dhe Zhaklina janë përplasur me njëra-tjetrën për vizitën e kësaj të fundit në Serbi.

  Zhaklina e ka quajtur Nitën pseudo-këngëtare, pasi kjo e fundit e konsideroj marrëzi veprimet e saj.

  Kësaj deklarate iu ka përgjigjur sërish Nita.

  Ajo ka zbuluar se Zhaklina i ka dërguar shumë voice-mesazhe plot agresivitet dhe frustrim.

  Këngëtarja nga Kosova, tha se nuk e sheh të arsyeshme të merret sërish me të pasi mesazhin e vërtetë e mori nga shumë shqiptarë.

  Duket se përplasjet e tyre nuk kanë me u ndalë edhe në vazhdim.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark