×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Një person u godit nga vetura pasi doli nga kamioni, vdes në QKUK

  Insajderi
  10 September 2023 - 09:17

  Një person ka vdekur dje në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pasi të premten ishte aksidentuar në Novolan të Vushtrrisë.

  Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

  Të premten, viktima ishte goditur nga një veturë pasi kishte zbritur nga kamioni me të cilin po udhëtonte për të rregulluar një ngarkesë në rimorkio, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark