23:11 - 22 Maj 2022

Gazeta Insajderi ka raportuar në lidhje me një “sherr” që kishte ndodhur në klubin “Passion Events” të shtunën në mbrëmje në Vjenë të Austrisë. I përfshirë në këtë rast ishte dhe rep artisti Azet, shkruan Insajderi

Sipas qytetarëve që ishin në ngjarje u tregua se kishte edhe të shtëna me armë zjarri.

Gazeta Insajderi ka kontaktuar edhe me pronarin e këtij klubi i cili tha se sherri nuk lidhej me lokal ose probleme me eskortën e Azetit, por, me një sherr që shkaktuan disa shqiptarë.

“Pagesa u kan në rregull, do shqiptar i kan rreh çeçent n’qato momente u kan tu dal Azeti me kerr. Tu rreh ju kan gjujt Azetit në kerr edhe kan gjujt allti sigurimi”, tha ai për Insajderin.

Insajderi ka siguruar pamje ekskluzive të eventit ku dyshohet se u sulmua edhe Azet.