×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Papagalli ia vjedh kufjen gazetarit të BBC-së, shikojeni momentin e lezetshëm

  Insajderi
  07 November 2022 - 12:33

  Gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë në Kili, gazetarit i vodhën kufjet nga një papagall mbi supe.

  BBC ka njoftuar se Nicolas Krum, i cili punon si gazetar për një kanal televiziv kilian, është bërë viktimë e vjedhjes në mbulimin e tij të grabitjeve në rajon.

  Gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë, Krum i ka treguar kameramanit një papagall që i është ulur papritur në shpatull dhe më pas i ka vjedhur kufjet nga veshi.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark