×
 • Showbiz
 • Show

  Pas fitores së Stresit në BBVK, Vedati jep lajmin e madh me një ‘thumb’

  Insajderi
  24 March 2023 - 10:15

  Vedat Bajrami arriti të dalë i dyti në finalen e Big Brother Vip Kosova.

  Aktori i njohur i humorit kontestoi fitoren e Stresit duke mos u paraqitur në post BB dhe duke publikuar sondazhe që e nxirrnin atë fitues.

  Pas gjithë bujës që bëri ai vetëm pak ditë pas daljes nga shtëpia dha një super lajm.

  Vedati ka publikuar një foto ku paralajmëron projektin e ri që sipas tij është “tjetër nivel”, fjali kjo e përdorur prej tij disa herë gjatë qëndrimit të tij brenda shtëpisë, kundrejt banorëve.

  Ai ka vendosur flamurin e Kosovës dhe Zvicrës duke mos zbuluar më shumë rreth këtij projekti.

  Kujtojmë se kohë më parë ai mori pjesë në një projekt në Turqi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark