×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  “Pas gati 18 muaj…” – Ramiz Lladrovci njofton se e ka rikthyer Facebook-un

  Insajderi
  22 February 2024 - 17:51
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka njoftuar se ka arritur ta rikthejë llogarinë e tij në Facebook, pasi që iu kishte hakuar, shkruan Insajderi.

  Lladrovci tha se ka 18 muaj që profilit i tij i parë në Facebook, ka qenë në duart e keqbërëseve.

  Ai ka falënderuar organet e rendit dhe stafin e rrjetit social për zgjidhjen e problemit.

  “Kini kujdes dhe mos i lejoni keqbërësit të kenë qasje në privatësinë Tuaj”, shkroi ai.

  Shkrimi i plotë:

  Profili im i parë në facebook, sot është rikthyer!

  Pas gati 18 muajve, sot më është rikthyer profili im i parë në facebook dhe me këtë rast dua të falënderoj organet tona të ndjekjes dhe stafin e facebook-ut lidhur me rastin.

  Kini kujdes dhe mos i lejoni keqbërësit të kenë qasje në privatësinë Tuaj.

  Faleminderit!

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark