20:54 - 23 Qershor 2022

Dy – ish banorët e BBV – së, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po e shijojnë romancën e krijuar brenda shtëpisë.

Tani çifti ndodhet me pushime dhe mes tyre duket se gjithçka shkon për mrekulli.

Ishte Beatrixa ajo që nëpërmjet një statusi në Tëitter aludoi se çifti presin një fëmijë.

“He rrusha,Dj Dagz,Einxhel,si kaluat mbrëmë?BEBEEE,BEBEEE,BEBIBEBIBEBEEEEE UUU”-shkruante Trixa

Përgjigjja e  Einxhelit nuk vonoi dhe i shkruan: “Hahahaha o jetaaa kërkesë të vështirë na keni bërë. Avash avash se ka punë punaa”.