×
 • Showbiz
 • Show

  Pas videos virale te varrezat, Stresi i reagon Megi Pojanit

  Insajderi
  24 April 2023 - 16:47
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Motrat Pojani, Marsela dhe Megi. Dy vajzat, të njohura në rrjetet sociale por edhe në media pak ditë më parë kanë vizituar varrezat e të ndjerëve të tyre.

  Si çdo gjë tjetër edhe këtë vizitë në varreza ato e kanë ndarë në rrjetet e tyre sociale. Por ajo që iu ka rënë në sy të gjithëve është se si motrat Pojani janë tallur në varreza.

  Vetë Marsela ka publikuar një video ku tregon Megin teksa ‘pastron’ varrin, qesh, kërcen dhe tallet para familjarit të tyre të ndjerë.

  Në lidhje me përmbajtjen e videos ka reaguar fituesi i Big Brother VIP Kosova, Stresi.

  “Zhulse e grades 1”, ka shkruajtur ai në Instagram.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark