×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Pasagjerët e United 858 festuan dy herë vitin e ri, ja si ndodhi ngjarja

  Insajderi
  02 January 2023 - 11:56

  Pasagjerët e United 858 kanë festuar dy herë vitin e ri, këtë e ka shpjeguar edhe gazetari i njohur nga Shqipëria, Blendi Fevizu.

  Ai përmes llogarisë së tij në Facebook, ka treguar se si aeroplani i nisur nga Seuli për në San Francisko ka “udhëtuar në kohë”, pasi është nisur nga Seuli më 1 janar 2023 dhe ka mbërritur në San Francisko më 31 dhjetor 2022.

  “Duke shfrytëzuar zonat e ndryshme orare, pasagjeret e këtij avioni kane pasur mundësi ta festojnë vitin e ri dy here”, ka shkruar ai ndër të tjera.

  Shkrimi i tij i plotë:

  TE UDHETOSH MBRAPSHT NE KOHE. Ky eshte fluturimi i United 858. Eshte nisur nga Seuli ne 00:35 te dates 1 Janar 2023, sapo ka hyre viti i ri. Dhe ka mberritur ne San Francisco ne 17:15 te dates 31 Dhjetor 2022. Duke shfrytezuar zonat e ndryshme orare, pasagjeret e ketij avioni kane pasur mundesi ta festojne vitin e ri dy here. Dhe te udhetojne mbrapa ne kohe.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Kosovë
  30 September 2023
  Kosovë
  30 September 2023
  Kosovë
  30 September 2023

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark