×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  PDK thërret konferencë për media

  Insajderi
  18 August 2023 - 11:25

  Partia Demokratike e Kosovës me një komunikatë për media ka njoftuar se sot do të mbajë konferecë për media.

  Kjo konferencë vjen në kohën kur po zhvillohen procedurat hetimore dhe të bastisjeve më ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë dhe në lokalet e e mikut të kryeministrit Kurti, pra te Ridvan Muharremi.

  Konferenca do të mbahet me fillim nga ora 12:00 në selinë e kësaj partie.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark