×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Përleshen mes vete tre vëllezër , kjo është arsyeja

  Insajderi
  02 September 2023 - 09:20
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Tre vëllezër janë përleshur mes vete në Obiliq pas një mosmarrëveshje rreth një mjeti të përbashkët.

  Dy prej tyre janë arrestuar dhe janë dërguar në mbajtje, ndërsa njëri është liruar në procedurë të rregullt.

  “Pas një mosmarrëveshje rreth një mjeti të përbashkët janë sulmuar fizikisht tre të dyshuar meshkuj kosovarë-vëllezër. Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit dy prej tyre janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër i mitur është liruar në procedurë të rregullt”, njoftoj policia

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark