×
 • Showbiz
 • Show

  Përloten shumica e banorëve, çfarë ndodhi sot në shtëpinë e BBV3?

  Insajderi
  28 January 2024 - 20:35
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  ita e sotme në shtëpinë e Big Brother Vip 3 ka ardhur më shumë gëzim, pasi banorët kanë festuar ditëlindjen e Gazit dhe madje Vëllai i Madh ka dërguar një kitarë në shtëpi, në mënyrë që të gjithë të këndonin dhe të festonin.

  Teksa kanë qenë të ulur në oborrin e shtëpisë, disa nga banorët kanë nisur të këndojnë, kryesisht Vesa dhe Romeo ndërkohë që Ervini luante në kitarë.

  VIDEO/ “Si e sheh veten nuse në Prishtinë?” Roza vë në siklet Ilnisën, shihni si reagoi ajo
  Banorët po këndonin disa këngë dedikuar nënës, duke bërë kështu që disa prej banorëve të përloten, duke krijuar një gjendje melankolie.

  Romeo, Sara, Rike, Graciano kanë qenë disa nga banorët që nuk kanë mundur të mbajnë lotët. Më pas ata kanë nisur të përqafohen me njëri-tjetrin.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark