×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Persona të panjohur hyjnë në një shtëpi në Deçan, vjedhin një shumë parashë dhe ari

  Insajderi
  30 June 2023 - 09:41

  Një grua nga Isniqi i Deçanit ka raportuar se persona të panjohur kanë hyrë me forcë në brendinë e shtëpisë së saj.

  Në shtëpi janë vjedhur një shumë parashë dhe një sasi ari.

  Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur dje në mbrëmje rreth orës 22:05.

  Raporti i plotë:

  “Fsh. Isniq, Deçan 29.06.2023-22:05 – Ankuesja femër kosovare ka raportuar se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë saj dhe nga  aty kanë vjedhur një shumë parashë dhe një sasi ari. Rasti në procedurë hetimore”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark