×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Pësoi aksident para katër muajsh, i lënduari në gjendje kome vdes në QKUK

  Insajderi
  15 March 2024 - 10:04
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një burrë i cili pësoi aksident para katër muajve, më 14 nëntor të vitit 2023 ka ndërruar jetë dje në QKUK.

  Viktima gjendej në gjendje kome.

  Malishevë 14.11.2023-17::50. Me 14.03.2024 është raportuar se, viktima mashkull kosovar i cili ka qenë i lënduar, dhe në gjendje kome si pasojë e aksidentit, ka ndërruar jetë në QKUK. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e policisë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark