×
 • Sport
 • Sport

  Plisat dhe tifozat “Kuq e Zi” krijojnë atmosferë fantastike rrugëve të Tiranës

  Insajderi
  12 October 2023 - 18:06

  Atmosfera në rrugët e Tiranës vazhdon të jetë e ndezur për sfidën e mbrëmjes midis Shqipërisë dhe Republikës Çeke.

  Përveç Tifozëve Kuqezi, një tjetër atmosferë të zjarrtë e kanë krijuar edhe tifogrupi nga Prishtina, “Plisat”.

  Të mbledhur në një lokal në zonën e “ish-bllokut”, ata kanë zgjedhur që ta presin sfidën me këngë dhe flakadanë.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark