×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Plumbi ja godet veturën një burrit nga Peja

  Insajderi
  04 July 2023 - 09:47
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një burrë ka raportuar se i është goditur vetura nga një plumn bredharak në Vitomiricë të Pejës.

  Dyshohet se plumbi ka ardhur nga një drejtim i panjohur dhe ka goditur veturën e tij të parkuar.

  Sipas raportit të 24-orësh të Policisë së Kosovës rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:30.

  Raporti i plotë:

  “Vitomiricë, Pejë 03.07.2023-15:30.  Ankuesi mashkull kosovar  ka raportuar se  një plumb bredharak nga drejtim i panjohur e ka goditur veturën e  tij të parkuar. Nuk raportohet për lëndime në njerëz ,rasti në procedurë hetimore”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark