×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Policia jep detaje për plagosjen që ndodhi mbrëmë në Prishtinë

  Insajderi
  12 June 2023 - 10:10
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Policia ka dhënë detaje lidhur me rastin e plagosje që ka ndodhur mbrëmë në Prishtinë.

  Në raportin e policisë thuhet se dy persona u rrahën dhe u  dyshua për të shtëna me armë zjarri.

  Në vendin e ngjarjes janë gjetur katër gëzhoja. Viktima, i cili ka pësuar lëndime trupore ka pranuar tretman mjekësor, kurse i dyshuari në kërkim policor.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark