×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Policia me aksion në Ferizaj – goditen motelet/FOTO

  Insajderi
  24 August 2023 - 22:23

  Policia e Kosovës është duke zhvilluar një aksion në Ferizaj. Cak i goditjes kësaj radhe kanë qenë motelet e kësaj komune.

  Gazeta Insajderi ju sjell pamjet nga vendi i ngjarjes.

  Kanë qenë ekipi anti-trafikim me qenie njerëzorë dhe me NJRSH që e kanë zhvilluar aksionin.

  Ky aksion është vazhdimësi i planit operativ “Goditja” në nivel Kosovës.

  Sonte nga ora 19:00 aksioni është zhvilluar në Ferizaj, ku deri më tani pesë lokalitet janë mbyllur dhe gjashtë janë kontrolluar.

  Gazeta Insajderi para pak çastesh solli edhe pamjet e arrestimit të disa personave.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark