×
 • Showbiz
 • Show

  Publikohet video Kristi dhe Jori kalojnë mbrëmjen bashkë

  Insajderi
  25 May 2023 - 13:38
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Është për tu habitur, ama pas daljes nga BBV duket se miqtë më të mirë kanë mbetur Kristi dhe Jori.

  Themi për tu habitur pasi brenda shtëpisë së famshme marrëdhënia e tyre nuk ishte për tu duartrokitur.

  Ama duket se miqtë e vërtetë nuk gjenden ay brenda dhe këtë na e tregon edhe Kristi me Jorin me daljet e tyre të herë pas hershme.

  Ka qenë modelja e cila ka treguar se mbrëmjen e djeshme ka darkuar me Kristin.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark