×
 • Showbiz
 • Show

  Publikohet video kur Sara e BBVA flirtonte me Don Xhonin

  Insajderi
  14 February 2024 - 20:25
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Romeo Veshaj dhe Sara Gjordeni janë dy personazhe mjaft të komentuar të BBV3.

  Sikurse janë shprehur dhe ata vet, dyshja kanë punuar së bashku edhe me Donaldin në një “Late Night Show” të quajtur “Binjakët”.

  Sara Gjordeni ka qenë bashkëpunëtorja e vëllezërve Veshaj, e cila herë pas here vinte në skenë me pyetje pikante për të ftuarit.

  Një video që po qarkullon në rrjet, ku Don Xhon ka qenë i ftuar i binjakëve, ndërsa Sara shfaqet tejet sensuale në skenë, duke provokuar të ftuarit e vëllezërve Veshaj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark