×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Rama e nderon ish-ministrin Mehaj me “Çelësin e Qytetit”

  Insajderi
  14 August 2023 - 12:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama ia ka dhuruar “Çelësin e Qytetit” ish-ministrit të Mbrojtjes, Armend Mehaj.

  Mehaj ka dhënë dorëheqje javën e kaluar për shkak se bashkëshortja e tij është “diagnostifikuar me një sëmundje të rrallë” dhe i nevojitet kujdes në Norvegji.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark