×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Rohde e quan lajm të mirë zbatimin e ligjit kundër duhanit

  Insajderi
  17 April 2023 - 13:32
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  “Lajmi i mirë”, ka shkruar ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde derisa ka lavdëruar ministrin Pecili se ligjin për duhan ka gjetur zbatim, shkruan Insajderi.

  Rohde ka thënë se ushqimi dhe birrat janë më të mira pa duhan.

  ”Lajm i mirë që ministri Peci ka filluar të zbatojë rregulloret ekzistuese të ndalimit të duhanit në restorante, bare etj. Përmes inspektimeve të rrepta të pajtueshmërisë. Ushqimi dhe birra janë shumë më të mira duhan rreth jush, dhe shumë më të shëndetshme për të gjithë”, ka shkruar ai në Twitter, të hënën.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark