×
 • Showbiz
 • Show

  Romeo dhe Meritoni dy të pakënaqurit e finales, lëshuan sallën menjëherë

  Insajderi
  26 May 2024 - 13:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Mbrëmë u zhvillua finalja e edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania.

  Ishte Meriton Mjekiqi, i larguari i parë ai që lëshoi sallën bashkë me Ilnisën, partneren e tij në këtë format.

  Njëjtë veproi edhe Romeo Veshaj, i cili vetë doli edhe më dobët se i vëllai, duke u ranguar i treti.

  Ai ka lëshuar sallën duke mos qenë prezent deri në fund të programit, konkretisht momentin kulminant të shpalljes së fitueses.

  Por, njëjtë nuk ka vepruar partnerja e tij Heidi, që ka respektuar programin deri në fund duke mos e ndjekur nga pas si Ilnisa. Madje Heidi shihet teksa duartroket fituesen.

  Ndryshe, këtë herë nuk pati episode tensioni dhe dhune, sikurse në Big Brother 1 kur po nga Romeo, kishte plasur sherri me sigurimin përgjatë publicitetit pasi Donaldi doli i dyti.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark