×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Rrahën mes vete dy taksistë, policia jep detaje

  Insajderi
  26 August 2023 - 10:40
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Dy persona janë arrestuar në Fushë Kosovë për shkak të mosmarrëveshjeve lidhur me punën e tyre që punojnë taxi.

  Ata e kanë sulmuar fizikisht njëri-tjetrin dhe si pasojë të dy kanë pranuar tretman mjekësor.

  Rasti ka ndodhur mbrëmë në Fushë Kosovë, ku pas intervistimit me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

  Raporti i plotë:

  LËNDIM I LEHTË TRUPOR

  Fushë Kosovë 25.08.2023 – 23:40. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar të cilët për shkak të mosmarrëveshjeve lidhur me punën e tyre që punojnë Taxi e kanë sulmuar fizikisht njëri tjetrin dhe si pasojë të dy kanë pranuar tretman mjekësor. Pas intervistimit me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark