10:16 - 29 Gusht 2022

Një rrahje mes tre personave ka ndodhur të dielën në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Rrahja mes tre meshkujve kosovar ka ndodhur për shkak të një mosmarrëveshje.

Lidhur me rastin të njëjtit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.