×
 • Lajme
 • Lajme

  Sali Berisha sot i “pushton” sheshet e Tiranës

  Insajderi
  11 February 2023 - 10:40
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Zbardhet skenari se si do të organizohet protesta e sotme e opozitës. Protestuesit do të ndahen në disa pika të kryeqytetit.

  Mësohet se një pjesë tyre do të mblidhet në sheshin Skënderbej dhe një pjesë te Nënë Tereza.

  Ndërkohë që pas daljes së kryedemokratit Sali Berisha nga selia e PD-së, ai do të marshojë drejt bulevardit bashke me demokratët, duke iu bashkangjitur turmës dhe më pas do të stacionohen para Kryeministrisë.

  Protesta pritet të nisë në orën 12:00.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark