×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Sara dhe Bardhi së shpejti prindër për herë të parë

  Insajderi
  18 April 2024 - 22:22
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Tashmë është e konfirmuar, Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të bëhen prindër.

  Lajmi është konfirmuar nga dyshja.

  Sara Gjordeni dhe Bardhi u lidhën brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

  Sara u skualifikua për shkak të një konflikti fizik me Françeskën, ndërsa Bardhi doli për shkak të një problemi shëndetësor të nënës së tij.

  Qëkur ishte banor i BBV3, Bardhi deklaroi se Sara do të ishte nëna e fëmijëve të tij dhe ashtu ndodhi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark