×
 • Lajme
 • Aktuale

  SBASHK mban takim me kryetarët e nivelit komunal sindikal dhe të universiteteve

  Insajderi
  28 August 2023 - 08:49

  Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës e Kosovës sot do të mbajë takim me kryetarët e nivelit komunal sindikal dhe të universiteteve, që janë përfaqësues të anëtarësisë që nga çerdhet e deri në universitete.

  Takimi do të mbahet në sallën e takimeve në Qendrën e Studentëve, tek selia e SBAShK-ut.

  Ky takim pritet të zhvillohet me fillim nga ora 10:00.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark