×
 • Lajme
 • Lajme

  Sekretari i PDK’së ngre dyshime: Rastësi jo e vogël djegia e IML-së pas intervistimit të Albulena Haxhiut

  Insajderi
  21 November 2023 - 11:07

  Sekretari për organizim në PDK, Betim Gjoshi, ka cilësuar fatkeqësi djegien e ndërtesës së Institutit të Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.

  Ai ka kërkuar që sa më parë duhet të ketë informata se çka e shkaktoi zjarrin dhe çfarë u dogj?

  “Cilat janë dëmet dhe a janë shkatërruar provat e ndonjë rasti? Rastësi jo e vogël kjo ngjarje, një ditë pas intervistimit nga prokuroria të ministres Albulena Haxhiu. Nën vëzhgimin e saj, me 8 dhjetor të vitit të kaluar, ishin zhdukur edhe mostrat e Astrit Deharit”, tha Gjoshi përmes një reagimi në faqen e tij në Facebook.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark