×
 • Showbiz
 • Show

  Shakira harron Pique, shihet në krahët e një tjetër sportisti

  Insajderi
  09 June 2023 - 10:28

  Pas ndarjes nga Gerard Pique, duket se vëmendjen e Shakirës e ka tërhequr piloti, Lewis Hamilton.

  Mediat po flasim për një flirt, ndërsa të afërm të dyshes, thonë së janë në fazën e njohjes.

  “Ata po kalojnë kohë së bashku dhe janë në fazën e njohjes. Janë në një flirt argëtues”, ka thënë për People një burim që i njeh të dy.

  Lajmi vjen pasi ylli kolumbian ishte në Barcelonë të Spanjës për të marrë pjesë në Çmimin e Madh të Spanjës në F1.

  Më pas çifti doli për darkë me një grup të përbashkët. Në një foto të shpërndarë në Instagram nga Hamilton, ai shihet krah këngëtares kolumbiane.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark