×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Sherifi: Kallxoni dikush Albinit që Uashingtoni, Berlini e Parisi s’janë qendra të VV’së që t’ia bëjnë amin

  Insajderi
  19 September 2023 - 15:18
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Ish deputeti i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka kritikuar kryeministrin Kurti për qasjen ndaj Brukselit.

  Ai përmes një postimi në “Facebook”, tha se Kurti po ndryshon qëndrimet për zajednicën.

  Mirë është me i tregu dikush kryeministrit Albin Kurti se Qendrat e Vendosjes në Uashington, Berlin, Paris e Romë … nuk janë sikur Qendrat e VetëVendosjes, të cilat bëjnë amin çkado që u thot ky. Ku, herë ju thot e bëj zajednicën e herë nuk e bëj! E ato pastaj i thonë, qysh të thush ti shef, nëse e bëjnë tjerët është e tradhëti, nëse e bën ti është e patriotizëm“, tha Sherifi.

  Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe teksti

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark