×
 • Lajme
 • Insajderi

  Shiste stoli ari të falsifikuar, arrestohet prishtinasi

  Insajderi
  24 September 2022 - 09:50

  Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi kishte mashtruar një person tjetër, duke i shitur stoli ari të falsifikuar.

  Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur më datë 29 gusht rreth orës 13:50, në stacionin e autobusëve në Prishtinë.

  Tutje siç bëhet e ditur në raport, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

  “Më 23.09.2022 është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte mashtruar ankuesin mashkull  kosovar duke i shitur ati stoli ari i cili ishte i falsifikuar. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark