×
 • Lajme
 • Lajme / Shqipëri/Rajon

  Shkatërrohet varri i Fatmir Haklajt – reagon motra e tij

  Insajderi
  27 April 2023 - 17:38

  Varri i Fatmir Haklajt është shkatërruar sërish. Persona të paidentifikuar kanë thyer pllakat e varrit të tij.

  Ka qenë vetë motra e motra e Fatmir Haklajt, Zylfie Haklaj, e cila në llogarinë “Haklajt e Tropojës” ka postuar foto të varrit janë thyer.

  Zylfie Haklaj ka shkruar edhe një mesazh për autorët duke deklaruar se ata ja kanë frikën Fatmir Haklajt edhe të vdekur.

  “Ju po ngelshi tane kohen ne Koder te varrezave tona se edhe te vdekur jau keni frigen a mos po cohen. Na e kena dite qedo ti prishni dhe me qellim i kena punue me dite te sakte kushe merret me keto pune. Hajrin ja pafshi punes”, shkruan ajo.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark