×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi Video

  Shkolla private Zenit mbi 6 mijë euro borxh ndaj ujësjellësit

  Insajderi
  13 September 2023 - 20:15

  Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” gjatë ditës së sotme ka zhvilluar një aksion në komunën e Obiliqit për konsumatorët që kanë borxhe të mëdha si dhe ata ilegalë.

  Në këtë aksion ka asistuar edhe Policia e Kosovës. Shkyçja e ujit është bërë në katër lokacione. Lokacioni i fundit ishte shkolla Zenit me më së shumti borxh ndaj ujësjellësit.

  Borxhi ishte 6020 euro, dhe pagesa e fundit e kësaj shkolle ndaj ujësjellësit ishte bërë në vitin 2019.

  Për më shumë ndiqni videon në vazhdim:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark