×
 • Lajme
 • Lajme

  ​Shkrumbohet nga flakë banesa në Tiranë, humb jetën foshnja 6-muajshe

  Insajderi
  08 July 2022 - 11:11
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një banesë është shkrumbuar nga flakët mëngjesin e sotëm (8 korrik) në Tiranë. Si pasojë e flakëve, ka ndërruar jetë një foshnje 6-muajshe ndërsa J.L., ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gani Domi”.

  Policia bën me dije se nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit.

  “Tiranë/Informacion paraprak

  Sot, në orët e para të mëngjesit, në rrugën “Gani Domi”, ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht banesa e shtetases J. L.

  Si pasojë ka ndërruar jetë një foshnje 6 muajshe, ndërsa shtetasja J. L., ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

  Grupi hetimor po punon për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e Policisë shqiptare./rtsh.al/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark