×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  “Shoferi ka humbur kontrollin”, vetaksident në Suharekë vetura futet në barnatore

  Insajderi
  26 February 2024 - 16:28
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një vetaksident ka ndodhur sot në Suharekë, ku vetura ka goditur objektin e një barnatoreje.

  Kështu ka konfirmuar për Gazetën Insajderi, Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Shaqir Bytyqi, i cili tha se një person është lënduar.

  “Sot me datë 26.02.2024 , rreth orës 14:40 është raportuar për një vetaksident trafiku në rrugën Brigada 123 në Suharekë. Një automjet gjatë lëvizjes, pasi që ngasësi ka humbur kontrollin mbi automjetin e tij, automjet për pasagjere ka goditur një barnatore. Si pasoje e aksidentit një person është lënduar (pasagjere) në automjet si dhe janë shkaktuar dëme materiale”,tha ai.

  Një media lokale ka publikuar pamje të veturës që është futur brenda barnatores.

  Lexo edhe...
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Botë
  21 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark