×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Shpërthim masiv pranë Oxfordit në Britani (VIDEO)

  Insajderi
  02 October 2023 - 21:59

  Një shpërthim masiv ka tronditur sonte një zonë të Britanisë së Madhe, dhe video tregon se ai ndriçon qiejt këtë mbrëmje, pak çaste pasi një stuhi kaloi sipër.

  Shpërthimi misterioz u raportua në mediat sociale më herët nga anëtarë të tmerruar nga ky moment.

  Shumë prej tyre raportuan se kishin dëgjuar një zhurmë të fortë, ndërsa një video shqetësuese tregoi flakët që ndriçonin qiellin e natës dhe frynin në natë.

  Të tjerë raportuan se përjetuan një humbje të momentit të energjisë menjëherë pas shpërthimit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark