×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Shtetases amerikane ia vjedhin kuletën e telefonin në Fushë Kosovë

  Insajderi
  08 August 2023 - 10:34
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Fushë Kosovë.

  Persona të panjohur ia kanë vjedhur gjësendet personale një shtetase amerikane.

  “Fushë Kosovë 06.08.2023 – 17:00. Viktima femër shtetase amerikane, ka raportuar se persona të panjohur i kanë thyer xhaminë e veturës dhe kanë vjedhur dokumentet personale, disa kartela bankare, një telefon, para te gatshme, si dhe gjesende tjera personale”, thuhet në raportin policor.

  Rasti është në procedurë hetimore. /Insajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark