×
 • Sport
 • Sport

  Skandali në ndeshjen Ferizaj – Dukagjini, reagon edhe Qeqa Krelani: Kërkoni falje!

  Insajderi
  28 May 2023 - 23:47

  Edhe gazetarja e sportit, Qeqa Krelani ka reaguar pas dy ndeshjeve që ngjallën kritika të shumta.

  Ferizaj-Dukagjini dhe Trepça’89-Prishtina ishin dy duelet që morën vëmendjen e të gjithë futbolldashësve me mënyrën se si përfunduan.

  Trepça’89 arriti të fitonte, ndonëse ishte duke u mposhtur pas pjesës së parë, kurse Ferizaj shënoi fitore men jë gol të çuditshëm në minutën e 104-të.

  Lidhur me këtë rast ka reaguar Qeqa Krelani, e cila kritikoi ashpër prokurorinë për neglizhencë në hetimin e kurdisjeve në futboll.

  Reagimi i plotë i saj:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark