×
 • Showbiz
 • Show

  Skena të nxehta mes Heidit dhe Romeos +16

  Insajderi
  28 March 2024 - 09:34
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Çifti i “BBVA”, Romeo dhe Heidi natën e mbrëmshme kanë shijuar puthje romantike.

  Ky veprim nga ata erdhi pasi ka pasur disa ditë që nuk kanë pasur raport me njëri-tjetrin.

  Duket se i kanë lenë anash çdo mosmarrëveshje dhe kane lenë dashurinë të triumfoi.

  Ata kanë shkëmbyer puthje të nxehta të cilët për një moment harrojnë të “stopojnë” duke u çmallur fuqishëm.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark