×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Sot bëhet varrimi i 19 vjeçares Nazlije Sherifi

  Insajderi
  04 January 2021 - 10:14
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  19 vjeçarja Nazlije Sherifi ka ndërruar jetë dje pas një sëmundje të rëndë.

  Asaj i duhej transplanti i veshkës, të cilën vendosi të ja dhuroj i riu nga Deçani, Valmir Aliçkaj.

  Por dita ditës gjendja e saj shëndetësore veçse u keqësua. Kësisoj e njëjta nuk arriti t’u bëjë ballë problemeve shëndetësore dhe gjatë ditës së djeshme ndërroi jetë.

  Familjarët e Nazlijes kanë njoftuar se varrimi i 19 vjeçare do të sot në ora 14:00.

  Ndryshe Valmir Aliçkaj i cili dje u shpreh shumë i dëshpëruar me ndarjen nga jeta të Nazlijes.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark