×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Komuna njofton: Të shtunën testohet alarmi publik në Prishtinë

  Insajderi
  30 November 2023 - 18:18
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Komuna e Prishtinës njofton se këtë të shtunë do të bëhet testimi i radhës i Sistemit të Alarmit Publik.

  Testimi është menduar që të bëhet në orën 12:05 dhe të bëhet dy herë nga 30 sekonda.

  “Të nderuar qytetarë, Ju njoftojmë se testimi i radhës i sistemit të Alarmit Publik do të bëhet me datë 02.12.2023 (e shtunë) ora 12:05 më zë të një trajtshëm dy here nga 30 sek.”, thuhet në njoftimin e komunës

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark