×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Tentim-vrasje në Prishtinë, therret një person

  Insajderi
  09 August 2023 - 10:02

  Një tentim-vrasje ka ndodhur orët e hershme të mëngjesit të së mërkurës në Prishtinë.

  Një person është sulmuar me thikë nga një i dyshuar mashkull i cili ka ikur nga vendi i ngjarjes.

  Viktimës i është ofruar tretmani i nevojshëm mjekësor.

  Pas veprimeve hetimore është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari kosovar dhe i njëjti me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark